Judged EXELLENT by hundreds of travelers

PREV
NEXT

Wybierz pokój najbardziej odpowiedni dla Ciebie!

N’asze pokoje są bardzo świeże i przytulne: wszystkie posiadają balkony, duża część z nich ma balkony z widokiem na morze, klimatyzację można regulować osobiście, każda łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i suszarkę.

Wkażdym pokoju znajduje się ponadto elektroniczny sejf i TV z 11 kanałami naziemnej telewizji cyfrowej, 9 kanałami telewizji satelitarnej i 2 kanałami wewnętrznymi. Są pokoje posiadające również minibar.

Surfować po internecie jest bardzo łatwo: niezależnie od tego gdzie będziecie przebywać, w pokoju, czy, zrelaksowani, w spokojnym ogrodzie, wasze urządzenie będzie zawsze połączone z siecią wireless hotelu.

Hotel El Cid Campeador Pokoje

Camera Balcone

Pokoje Balcony

Pokoje utrzymane na poziomie 3*** – wyposażone we wszystkie udogodnienia, ale najmniejsze, a zatem najbardziej opłacalne. Mogągościć nawet do 4 osób.
FREE DEVIS
Camera Vista Mare

Pokoje Sea view

Pokoje utrzymane na poziomie 3*** – są to pokoje wyposażone we wszystkie podstawowe udogodnienia, mogą gościć nawet do 4 osób.
FREE DEVIS
Camera Fronte Mare

Pokoje Panoramic View

Pokoje utrzymane na poziomie 3*** S – dla tych, którzy pragną mieć także balkon z widokiem na morze. Od 2 do 4 osób.
FREE DEVIS
Camera Family

Pokoje Family

Camere con vista mare, ideali per famiglie numerose. Possono ospitare da 4 a 6 persone.
FREE DEVIS
Camera Superior

Pokoje Superior

Pokoje utrzymane na poziomie 4**** – wyższy poziom, większe pokoje, również jeśli chodzi o łazienki, wyposażone w minibar, TV z dużym, płaskim ekranem, balkon z widokiem na morze.
FREE DEVIS
Camera Deluxe

Pokoje Deluxe

Pokoje utrzymane na poziomie 4****S – umeblowane z wielkim smakiem, z wanną lub prysznicem z hydromasażem, ale przede wszystkim z przepięknym widokiem, jaki roztacza się z tarasu panoramicznego i z bocznych balkonów.
FREE DEVIS
TOP