PREV
NEXT

Vyberte si druh pokoje, který Vám bude nejlépe vyhovovat!

Atmosféra je v našich pokojích svěží a přívětivá: všechny pokoje mají balkón, většina z nich i s výhledem na moře, klimatizaci si můžete sami nastavit podle potřeby, každá koupelna je vybavena sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

V každém pokoji se rovněž nachází sejf s elektronickou kombinací, televize s 11 digitalizovanými pozemními kanály, 9 satelitními kanály a 2 vnitrohotelovými kanály. V některých druzích pokojů jsou rovněž ledničky.

Pohybovat se po internetu je zde velmi snadné: ať již na pokoji, nebo při poklidném odpočinku na zahradě, váš elektronický přístroj bude stále připojen na bezdrátovou síť našeho hotelu.

Hotel El Cid Campeador Pokoje

Camera Balcone

Pokoje Balcony

– Pokoje na tříhvězdičkové úrovni – i když mají veškeré vybavení, jsou menší a proto i levnější a mohou maximálně pojmout 4 osoby.
FREE DEVIS
Camera Vista Mare

Pokoje Sea View

– Pokoje na tříhvězdičkové úrovni – jde o pokoje, které mají veškeré základní vybavení a mohou pojmout až 4 osoby.
FREE DEVIS
Camera Fronte Mare

Pokoje Panoramic View

– Pokoje na tříhvězdičkové úrovni + S – určené těm, kdo chtějí mít zaručený balkón s výhledem na moře. Od 2 do 4 osob.
FREE DEVIS
Camera Family

Pokoje Family

Camere con vista mare, ideali per famiglie numerose. Possono ospitare da 4 a 6 persone.
FREE DEVIS
Camera Superior

Pokoje Superior

– Pokoje na čtyřhvězdičkové úrovni – jde o vyšší třídu, pokoje mají rovněž větší koupelny, jsou vybaveny ledničkou, televizí s širokou, plochou obrazovkou a mají vždy balkón s výhledem na moře.
FREE DEVIS
Camera Deluxe

Pokoje Deluxe

Pokoje na čtyřhvězdičkové úrovni + S – jsou to nejkrásnější pokoje pokud jde o nábytkové vybavení, v koupelně mají hyrdomasážní vanu nebo sprchu a odlišují se především nádherným výhledem z panoramické terasy a z bočních balkónů.
FREE DEVIS
TOP